YEME & İÇME

Bitmeyen bir kültür ve doğal zenginlik, medeniyetler ve tarihi doku, inançların kesiştiği, ziyaretçilerine hayran bırakan bir bölge Kapadokya.

Terrace Lounge ve Kahvaltı

Sezonunda yöresel pazarlardan ve mümkün oldukça kendi bahçelerimizden temin ettiğimiz meyvelerden yaptığımız reçellerimiz, isteğinize göre hazırlanan yumurtanız ve omletiniz, çok çeşitli açık büfemiz, harika manzaralı, şömineli salonumuzda hergün 08:00-10:30 arası sizi bekliyor olacak. Ravent reçelimizi mutlaka deneyiniz. 10:30 sonrası 22:00’ye kadar, Çay, Filtre kahve ve kurabiyeler Terrace Lounge salonumuzda ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz imkanlarımızdandır.
Bilgi için:

Sepet Kahvaltı

Yıllardır klasik olarak hazırladığımız Kahvaltı Sepetlerimiz, odanızdan çıkmak istemediğiniz anlar için konaklamanıza eşsiz keyif katar.

Lütfen kahvaltı sepeti talebinizi bir gün öncesinde karşılama ofisimize bildiriniz.

Bilgi için:

Elai Akşam Yemekleri

Güzel bir akşam yemeği arzunuz varsa, tarihi taş mekan, köyün eski kahvehanesi, yüksek tavanlı ender yapılardan biri Uçhisarda, yerli, yabancı mönü içerikleriyle şömineli salonu ve harika manzaralı terası ile sizi bekliyor.

Elai kendi işletmelerimizden olduğundan rezervasyon ve 15% indiriminiz hakkınız için lütfen karşılama ofisimizden yardım alınız.

Bilgi için:

Jazz Bar ve Şömine

Aperatif, şarap tadımı veya yemek sonrası digestive için Jazz müziği eşliğinde bekliyoruz sizleri..
Bilgi için: