SPOR & AKTİVİTELER

Yoga ve Plates, Trekking, Binicilik, Balon Uçuşları, ATV, Kendin Pişir, Kendin Ye – İç, Cave Meeting Room, Jazz Night…

Yoga ve Pilates

Güvercinlik Vadisi’nin dingin havası, Çiftlik Ev’in eşsiz konumu ve kocaman çim alanı yoga ve pilates grupları için ideal. Münferit aktiviteleriniz veya eğitmen talepleriniz için lütfen bizlerle irtibata geçiniz.
Bilgi için:

Trekking

Özel parkur tavsiyeleri veya rehber eşliğinde yürüyüşler için lütfen harita ve broşür isteyiniz.
Bilgi için:

Binicilik

Sportif kişilikler için at turları, yürüyüş ve vadilerde aktif tırmanış parkurları mevcut. Amatörseniz veya profesyonel binici hiç farketmez, Kapadokya’yı at turlarıyla keşfetmek mümkün. Uysal atlar, tecrübeli rehberler eşliğinde biraz aktivite hiç fena olmaz.
Bilgi için:

Balon Uçuşları

Fotoğraf meraklıları için ışığın her saatte farklı renklerle buluştuğu bir doğa, temiz hava. Kapadokya dünya istatistiklerine göre sıcak hava balonu uçuşları açısından hava şartlarının en elverişli olduğu bölgedir. Gün doğmadan otelinizden alınır, kahve, kurabiye ikramından sonra balonların hazırlandığı kalkış alanlarına götürülürsünüz. Balonların şişirilme anını heyecanla izlersiniz. Yaklaşık 45 dakikalık muhteşem uçuş tecrübesi sonrası otelenize bırakılırsınız. Rezervasyon için karşılama ofisimize başvurabilirsiniz.
Bilgi için:

ATV

Göreme birçok parkurun kesistiği en doğal ve görülesi yerlerin birarada olduğu onlarca firmanın hizmet verdiği bir kasabadır. En kaliteli hizmet ve ekipman rezervasyonu için karşılama ofisimizden destek alabilirsiniz.
Bilgi için:

Kendin Pişir, Kendin Ye - İç

Mutfağında yemek pişirmek isteyen misafirlerimiz yerel pazarlarda yöresel lezzetleri kendi becerileri ile birleştirebilirler. Çocuklar hemen yanıbaşınızdaki peri bacalarını keşfederken şezlongunuzda hiçbir şey düşünmeden güzel havanın ve doğanın tadını çıkarır, kitabınızı okursunuz. Ortak kullanım alanları haricinde, kendi evinizde veya stüdyonuzda beraberinizde getirdiğiniz veya otel harici satın aldığınız yiyecek ve içecekleri tüketebilirsiniz. Konaklama tipine göre değişen, taşbarbekü, mutfakta buzdolabı, fırın ve ocak mevcuttur.
Bilgi için:

Hergün 18:00 de Kapadokya’yı tanıyoruz, “Cave Meeting Room”

Eskiden köyün okulu olarak hizmet veren, karşılama ofisimizin hemen yanındaki bahçeden girilen kaya oyma mağara salonumuzda yapılan sunumlar sayesinde Kapadokya hakkında görseller eşliğinde bilgiler edinebilirsiniz.
Bilgi için: