Les Maisons de Cappadoce, kendi web sitesinde sunduğu fiyatların tüm konumlardaki en iyi fiyat olduğunu garanti eder. Online rezervasyon için burayı tıklayınız.

Özel teklifler sadece resmi web sitemizden ya da telefon ile yapılacak rezervasyonlar için geçerlidir. Uygunluk durumuna göre sunulan özel teklifler gruplar için uygulanmaz ve diğer tekliflerle birleştirilemez. Fiyatları değiştirme hakkı saklı tutulmakta olup haftanın belirli günlerinde farklı fiyatlar uygulanabilir.

Dönemsel olarak sunduğumuz özel tekliflerimiz ile ilgili web sitemizi takip edebileceğiniz gibi, sosyal medyadan da yeniliklerimizi takip edebilirsiniz.

Ayrıcalıklar

Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Balayı İkramları
Rezervasyon aşamasında özel tarihlerinizi lütfen bize bildiriniz, güzel anlarınız için ikram ve hediyelerimizden faydalanınız.

3 Gece Kal, 2 Gece Öde

Yılın belli dönemlerinde sunduğumuz bir imkandır. 2020 yılı için; 01.01.2020 – 31.03.2020 tarihleri arasında geçerlidir.

Transfer Dahil Odalar
Üyelerimizin websitemizden online yaptıkları rezervasyonlarda Nevşehir ve Kayseri havalimanlarından shuttle transferleri için geçerlidir.

Hediye Kart
Sevdiklerinize unutulmaz bir hediye fırsatı. İster konaklama, ister bir akşam yemeği, isterseniz bir buket çiçek veya bölgesel bir şarap ikramı veya bir balon uçuşu…